Masz pytania? Zadzwoń:   508104108

Formularz on-line

WYPOSAŻENIA SKLEPÓW

Zapraszamy
na zakupy do naszego

sklepu internetowego 24h


Informacje o firmie


Przedsiębiorstwo DoMa jest polską firmą działającą na rynku wyposażania obiektów handlowo-usługowych od wielu lat.
Obecnie głównym profilem działania naszej firmy jest kompleksowe wyposażanie obiektów handlowo-usługowych pod klucz. Jako podstawowy produkt w wyposażeniu obiektów handlowo-usługowych oferujemy systemy regałów sklepowych i magazynowych o różnych parametrach (wysokości, szerokości, głębokości półek) co w pełni pozwala na wykorzystanie ich do prezentowania, składowania i magazynowania wszelkiego rodzaju asortymentu spożywczego, przemysłowego itp. Oferowane przez nas systemy regałów sklepowych i magazynowych oraz pozostałe wyposażenie obiektów handlowo-usługowych nie ustępuje jakością, funkcjonalnością i estetyką wyposażeniu proponowanemu przez producentów krajów zachodnich.
Dodatkowym atutem naszych wyrobów jest ich znacznie niższa cena w porównaniu z ofertami firm zagranicznych. Nasze systemy regałów, poprzez zestawianie ich w różnych konfiguracjach pozwalają na maksymalne wykorzystanie powierzchni, w tym także powierzchni nietypowych jak: skosy, łuki, przedsionki itp.

Dzięki takiemu podejściu do swoich klientów oraz pełnemu doradztwu i pomocy w zakupie pozostałych środków wyposażenia, takich jak stanowiska kasowe, wózki sklepowe, meble biurowe i zaplecza, bramki, kołowrotki, barierki, itp. jesteśmy postrzegani jako partner solidny, odpowiedzialny i przede wszystkim kompleksowy, a więc taki, który w pełni pomaga swoim klientom. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, elastyczności, dostosowywaniu się do indywidualnych potrzeb klientów i wysoko wykwalifikowanemu zespołowi naszych pracowników możemy wyprodukować niemal każdego rodzaju regały sklepowe i magazynowe oraz zorganizować pozostałe elementy wyposażenia obiektów handlowo-usługowych takie jak: wózki transportowe, wózki pod koszyki, wózki na makulaturę, stoły i stojaki promocyjne, boksy kasowe, itp.

                

Kontakt
Formularz
on-line

508 104 108
Zadzwoń do nas
508 502 501
Zadzwoń do nas
regały magazynowe DOMA
DOMA Wyposażenie Sklepów - Projektowanie, modernizacja i kompleksowe wyposażanie sklepów, obiektów handlowych, zapleczy magazynowych oraz pomieszczeń socjalnych. Na każdym etapie projektu pracownicy firmy pomagają przejść swoim klientom od założeń projektu do jego realizacji.

Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron WWW